איך ליצור דף נחיתה שמביא לקוחות

דף נחיתה שמביא לקוחות

דף נחיתה שמביא לקוחות הוא חשוב ביותר לעסקים רבים שנפתחים וזאת עקב העובדה כי כיום הדרך הטובה ביותר להגיע אל רווחה כלכלית היא לפתוח עסק עצמאי. מדוע לעבוד כל יום שתיים עשרה שעות בשביל משכורת עלובה ובשביל בוס מעצבן כאשר אפשר לפתוח עסק מצליח ותוך שנה או שנתיים להיות מבוססים כלכלית? אך מה שאתם חייבים לזכור זה שאם אתם פותחים עסק ממש לא מדובר במשחק ילדים.

עליכם לקחת בחשבון כי המשימה הכי מורכבת שתהיה לכם תהיה להגיע אל כמה שיותר לקוחות. כיום ברור לכל כי הדרך ללקוחות חדשים עוברת קודם כל באינטרנט. האינטרנט הוא המרחב בו רובנו מבלים רוב שעות היום ועל כן זהו המרחב בו מבוצעות רוב הפעולות העסקיות. יש קושי גדול לבלוט בעולם האינטרנטי ואין ספק כי הדרך הטובה ביותר להתבלט ולהגיע אל לקוחות רבים היא ליצור דף נחיתה ממיר.

מה הקשר בין רושם ראשוני ודף נחיתה?

עליכם להבין כי דף נחיתה עדיף פעמים רבות על אתר אינטרנט וזאת עקב העובדה כי דף זה מבטיח כי הגולש יישאר תחום ולא יתפזר וכך יהיה קל הרבה יותר לשכנע אותו לבצע קנייה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי השאלה האם הגולש ירצה לקנות את המוצר שלכם או לא תלויה במידה עצומה ברושם הראשוני שהוא יקבל מן הדף שלכם.

על כן אתם צריכים להבטיח כי דף הנחיתה שלכם ישאיר רושם ראשוניו מצוין. עליכם לחשוב על הדף ממש כמו שחושבים על לבוש לדייט ראשון או לראיון עבודה, עליו להיות יפה, מרשים ומלמד על האופי שלכם וזאת בכדי להבטיח כי יהיה המשך לדייט, לראיון או למכירה באמצעות דף הנחיתה.

מה הקשר בין תמונה הרואית ובין דף נחיתה מוצלח?

עליכם להבין כי התורה שעומדת מאחורי כל דף נחיתה מצליח היא רחבה וכי קצרה היריעה מלהסביר איך ליצור דף מושלם. אך אנחנו כן רוצים לתת לכם טיפ אחד אשר יאפשר לכם ליצור את דף יותר איכותי ויותר טוב אשר יגיע אל קהלים יותר נרחבים. מה שאתם צריכים להבין זה כי אתם צריכים מאוד להשקיע בתמונה אשר תופיע בדף הנחיתה שלכם.

אתם צריכים להבטיח כי התמונה תהיה היפה ביותר שיש והמרשימה ביותר שיש וזאת בכדי להבטיח כי הוא ישיג את התוצאות הטובות ביותר שיש וישיג את האפקט הרצוי.

למה ג'נסיס היא החברה המובילה היום בארץ ליצירת דף נחיתה?

אתם חייבים להבין כי מאחורי כל דף נחיתה שחברת ג'נסיס בשיתוף עם לדנר פייג' יוצרת עומד חזון, מחשבה וניסיון. באמצעות השילוב של כל הדברים הללו אנחנו מצליחים ליצור את דפי הנחיתה הטובים ביותר בשוק. כל דף נחיתה ממיר שלנו יוצר אימפקט ברשת ומביא תוצאות וזה הכי חשוב.

לכן אם המטרה שלכם היא להגדיל את המכירות, להגיע אל יותר גולשים, ליצור אפקט והד למסע הפרסום שלכם ולהביא תוצאות מוכחות אתם צריכים לפנות אל ג'נסיס. לא מאמינים לנו? פנו אל מאות הלקוחות לאורך השנים שלנו אשר יעידו על האיכות שלנו יותר טוב מאשר אנחנו יכולים ואשר חוזרים ופונים אלינו בשביל שניצור להם עוד קמפיינים ועוד דפי נחיתה מצוינים.

שתפו את המאמר