האם דף נחיתה צריך להיות יצירתי?

דף נחיתה עם סליקה

אין כיום חברה קטנה או גדולה אשר מוותרים על הנושא של פרסום, כאשר חלק ניכר מתקציב הפרסום של כל חברה מופנה אל הנושא של שיווק דיגיטלי. ההבנה היא כי כיום שיווק דיגיטלי הרבה יותר אפקטיבי מאשר שיטות השיווק המסורתיות וזאת עקב מספר סיבות. קודם כל יש לתת את הדעת על כך כי הציבור מצביע ברגליים ונמצא הרבה יותר ברשת באתרים כמו פייסבוק או גוגל מאשר מול הטלוויזיה ובטח שאל מול העיתונים.

עלינו גם לזכור כי שיווק דיגיטלי הוא גם הרבה יותר מדיד וכך אנחנו יכולים לדעת האם הוא טוב או לא ברמה הרבה יותר טובה. אך טעות שרבים עושים היא ליצור פרסום ברשת (כמו למשל עם דף נחיתה) שלא ממיר. אין טעם בפרסום אשר לא מניע לפעולה ואשר בסופו יש מכירה או פעולה אחרת של הגולש.

האם יש קשר בין דף נחיתה ובין יצירתיות?

כאשר אנחנו חושבים על דף נחיתה לעסק אנחנו חושבים כי עליו להיות כמה שיותר יצירתי. אם כן אנחנו לא נחלוק על כך ואין ספק כי דפי נחיתה מעוצבים צריכים להיות יצירתיים ושונים אחד מן השני במידה ניכרת, אך גם כאן עד גבול מסוים. עליכם להבין כי כמו בכל דבר קיצוניות היא לא דבר חיובי.

על כן אתם צריכים להבטיח כי הדף לא יהיה משעמם אך גם לא אובר יצירתי בצורה אשר תרחיק את הגולשים מכם ואשר תגרום להם לסגור מהר מאוד את דף הנחיתה וכך אתם תאבדו גולשים רבים.

האם זה משנה מי הם אנשי המקצוע שיוצרים דף נחיתה?

אז איך אנחנו יכולים להבטיח כי ניצור דף נחיתה ממיר ואיכותי? כיצד נוכל למצוא את נקודת האיזון בין דף נחיתה יצירתי ובין דף נחיתה שמביא תוצאות? אלו הן שאלות חשובות ביותר שאנו חייבים לחשוב עליהן. אם כן אתם צריכים להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה מי הם אנשי המקצוע אשר יוצרים את דף הנחיתה.

לא נגזים אם נאמר כי ככל שהאנשים הללו יהיו ברמה יותר גבוהה כך דף הנחיתה שלכם יהיה יותר טוב וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון. עליכם לקחת בחשבון כי בכדי ליצור דפי נחיתה מעוצבים ואיכותיים יש צורך בניסיון רב ובהבנה עמוקה של העולם הדיגיטלי ועל כך אתם חייבים לחשוב.

מה הופך את חברת ג'נסיס לחברה שונה בנוף של יצירת דף נחיתה?

כאשר אנחנו בחברת ג'נסיס באים ליצור דף נחיתה אנחנו עושים זאת רק לאחר תהליך מחשבתי ארוך. אנחנו לא מאמינים בזבנג וגמרנו ואנחנו חושבים כי יש משמעות אדירה לתהליך שבמסגרתו נוצר הדף. במסגרת זו אנחנו בוחנים את קהל היעד של דף הנחיתה, את המוצר של החברה, את המתחרים ואת דפי הנחיתה שלהם ועוד שלל נתונים אשר עוזרים לנו ליצור את הדף הטוב ביותר שיש. במשך השנים בנינו מאות דפי נחיתה, במנעד רחב מאוד של תחומי עניין. ממשרדי עורכי דין דרך חברת דלתות יוקרה ועוד.

כל דף שלנו מגיע לאחוזים מאוד גבוהים באופן יחסי של המרות וזהו משהו שאנו מאוד גאים. כנראה שזו גם הסיבה שבגינה אנחנו נחשבים בעיני רבים לחברת פרסום הדיגיטל המובילה בישראל וזהו תיאור שאנו לא מתכוונים לוותר עליו.

שתפו את המאמר