עיצוב לוגו – ייצוג הקונספט והערכים של בית העסק או החברה

דפי נחיתה

לוגו, הינו סמל אשר משקף את הקונספט של העסק, או החברה ואת הערכים שלו. החשיבות של עיצוב לוגו היא כזאת אשר מהווה את החלק האינטגראלי של מיתוג העסק. המטרה היא להיטמן בתודעה ולהשאיר רושם טוב לאורך זמן וכן, להעביר את הייחוד של הארגון, העסק או החברה וזה לא משנה אם מדובר על עסק קטן או גדול. העיצוב של לוגו מתחיל במחקר ואפיון מעמיק של העסק, מה שמסתיים בבנייה ועיצוב של לוגו ייחודי מדויק וכזה שמבדל משאר סוגי הלוגו של חברות או בתי עסק אחרים. הלוגו חייב לפנות במדויק לקהל היעד. מעשה לוגו, הינו סמל גרפי אשר מייצג תכונה, שירות או התמחות כלשהי של החברה, אם באתר או במוצר. המטרה של לוגו היא לשייך את הסמל הגרפי של העסק באופן מודע ובאופן כזה שאינו מודע.

לקוחות יכולים להתחבר ללוגו ולהאמין כי לוגו זה, מבטא חשיבה, איכותיות ומעוף. הלוגו חייב להיות איכותי בדיוק כמו החברה או המוצר או השירות שהיא משווקת.  מלבד היותו של הלוגו אסתטי, יש לשים לב כי יהיה בו משהו שיהיה קליט ומתקשר עם מה שבית העסק או החברה מייצגים ומשווקים.  אין בעל עסק או בעל חברה, אשר אינו מודע לכך, כי הדבר החשוב ביותר בעסק הינו הרושם הראשוני. חברה חייבת לייצג רצינות ואמינות, שירותיות ומקצועיות. הדבר הכי נכון שמייצג את כל אלה ניתן באמצעות עיצוב לוגו נכון. זו הסיבה כי כאשר מעצים לוגו יש לבצע את המשימה בזהירות ובהמון מחשבה.

הלוגו הוא נצחי

גם אם המוצרים משצנים, החברה עשויה לעבור בעלים את הלוגו לא משנים, היות והוא מזוהה עם מה שמעבר לפרטים המוחשיים. למעשה הלוגו הינו הבסיס הוויזואלי. עיצוב לוגו, חייב להיות ברור, פונקציונאלי, תמציתי וכזה שמייצג את המותג. יש לשדר כמה שפחות מסרים וכמה שפחות אלמנטים. הלוגו חייב להיות ברור וקל לזיהוי. לוגו נכון ומקצועי, הינו כזה שמשדר בהצלחה את המסרים שהוא מעוניין לייצג..יש להטמיע את הלוגו בכל אלמנט שיווקי בעסק למשל באתר בית העסק או החברה, בכרטיסי הביקור, בנייר המכתבים, במעטפות במוצרי קידום מכירות בעטים ובציוד המשרדי, בשלט של החברה ועוד. 

הלוגו – תעודת הזהות של החברה או  של המותג

לוגו למעשה הוא תעודת הזהות של החברה. הדבר הראשון אשר מושך את הלקוח הפוטנציאלי של כל בית עסק או חברה הינו הלוגו. אנשים מזהים בתי עסק באמצעות הלוגו שלהם. אם שמתם לב, אתם יכולים לנחש באמצעות הלוגו מה העסק או החברה עוסקים או משווקים, למרות שאינכם מכירים את בית העסק. סמלים הינם דרך יעילה להעברת מידע או מסר של העסק או החברה. לסיכום- עיצוב לוגו מקצועי, הינו חלק בלתי נפרד ואפילו החשוב ביותר בבניית המותג שלכם.

לנדר פייג' מתמחה בבניית דפי נחיתה ובקידום דפי נחיתה ותשמח לייעץ לכם בכל הקשור ללוגו ודפי נחיתה לעסקים.

שתפו את המאמר