מה צריך לקחת בחשבון בעת יצירת דף נחיתה?

יצירת דף נחיתה

גם אם תבחרו חברה מנוסה לצורך יצירת דף נחיתה, עליכם לדעת מה אתם צריכים לקחת בחשבון. הרי בסוף דף הנחיתה חייב להתאים לסטנדרטים של העסק שלכם. מהסיבה הזאת אם דף הנחיתה לא יהיה אפקטיבי, אתם תמצאו את עצמכם מפסידים לא מעט גולשים. לכן אנו ננסה להסביר לכם בדיוק מה אתם צריכים לקחת בחשבון לקראת יצירת דפי נחיתה מכל סוג שהוא. לא משנה אם הדפים מיועדים לאתרים קיימים או שמא הם מיועדים לאתרים חדשים.

יצירת דף נחיתה לא עושים באופן עצמאי

אולי אתם עוד עשויים לחשוב כי תוכלו ליצור דפי נחיתה בעצמכם – כי מדובר על אתר של דף נחיתה אחד. אך בפועל יצירת דפי נחיתה היא מסובכת וקשה בדיוק כמו יצירת אתר אינטרנט שלם. כך שאת המשימה הזאת מוטב כי תבצעו ביחד עם חברה מקצועית. אחרת אתם עוד עלולים למצוא את עצמכם מתבססים על דף נחיתה שלא מביא תועלת.

אל תחשבו כי מדובר על עניין של רגע

לא מעט בעלי אתרים נוטים לחשוב כי יצירת דף נחיתה זה עניין של רגע. בפועל יצירת דפי נחיתה איכותיים זה תהליך ארוך שקשור גם להתאמה לתהליך של פרסום בגוגל של המוצר או השירות, תהליך זה עשוי לקחת אפילו מספר שבועות. כך שמוטב שלא תזכרו ברגע האחרון ליצור דף נחיתה, כי אתם עוד עלולים לשלם על כך ביוקר כאשר תמצאו את עצמכם קרחים מכאן או מכאן.

תדאגו שהעיצוב יהיה מרשים ואיכותי

אומנם מדובר רק על דף אחד, אך עדיין העיצוב של דפי הנחיתה חייב להיות מרשים ואיכותי. זה לעיתים מה שיכול לעשות את ההבדל בין דף הנחיתה שלכם לבין דף הנחיתה של המתחרים. לכן אתם צריכים לדאוג כי הדף יהיה כזה שהגולשים לא ירצו לעזוב אותו כל כך מהר. ככל שהגולשים יישארו יותר, כך תוכלו להשיג מהדף תועלת גבוהה.

דף נחיתה לא אמור לבוא על חשבון האתר

יש כאלה שנוטים לחשוב כי יצירת דף נחיתה אמורה לבוא על חשבון האתר הקיים. בפועל הכי טוב מנקודת המבט שלכם זה שגם דף הנחיתה וגם האתר יפעלו בתפוקה מקסימלית. כך תוכלו להיות בטוחים כי אף אחד לא יפספס את העסק שלכם. זה לא משנה אם יש אנשים שנכנסו דרך דף הנחיתה או כאלה שהגיעו אליכם דווקא דרך האתר.

מוטב לייצר דפי נחיתה ממוקדים ככל האפשר

עליכם לזכור כי יצירת דף נחיתה לא אמורה להיות דומה לאתר האינטרנט. אך עדיין לא מעט אנשים סבורים כי הם יכולים להעמיד על דף הנחיתה שלהם יתר על המידה. דפי נחיתה בשונה מאתרים אמורים להיות קלילים, בנוסף הם גם אמורים להיות מאוד ממוקדים. זה מה שמייחד את דפי הנחיתה בהשוואה לאתרי האינטרנט הרגילים.

עומדות לרשותכם שתי אפשרויות עיקריות – האפשרות הראשונה היא ליצור דף נחיתה באופן עצמאי באמצעות הכלים העומדים לרשותכם. האפשרות השנייה היא ליצור דף נחיתה בעזרת חברת בניית אתרים אשר מתמקצעת גם בנושא של יצירת דפי נחיתה מכל מיני סוגים.

לא סתם כל החברות הגדולות בוחרות באפשרות של יצירת דף נחיתה. דפי נחיתה בשונה מאתרים אמורים להביא לידים בצורה פשוטה יותר. דף נחיתה הוא ממוקד למטרה ספציפית, ואמור לאפשר לכם להבין איזה מוצר או איזה שירות מעניין כל גולש שהשאיר פרטים שונים.

בדומה ליצירת אתרי אינטרנט, גם כאשר אנו מדברים על יצירת דפי נחיתה – אין תשובה חד משמעית. מצד אחד דפי נחיתה מסוימים יכולים לעלות בין 1000-1500 ₪, אך אם הדרישות יהיו גבוהות המחיר יכול לנוע גם בין 2000-2500 ₪. כך שמוטב כי תקציבו לעצמכם תקציב מסוים, ולאחר מכן תוכלו לעשות בחירות שקולות.

יצירת דף נחיתה מחייבת אתכם לשים לב ללא מעט עניינים שונים שיכולים לעשות את ההבדל. כך שלעיתים הבנייה עצמה יכולה גם לקחת יותר זמן ממה שנדמה לכם כעת. אך אפשר להגיד באופן חד משמעי כי בניית דפי נחיתה נמשכת מספר שבועות.

שתפו את המאמר