טעויות קריטיות בעת בניית דף נחיתה למובייל

דף נחיתה למובייל

ככל הנראה בכל יום יצא לכם להיכנס לפחות לדף נחיתה אחד וברוב המקרים אפילו אף יותר. הסיבה לכך היא שרוב בעלי העסקים מעדיפים להשקיע פחות אך להרוויח יותר, ועל ידי הקמת דפי נחיתה ניתן לעשות זאת בקלות. הקמת דף נחיתה למובייל הוא קריטי יותר מאשר הקמת דפי נחיתה לדפדפן, רוב האנשים ככל הנראה יכנסו לדפי הנחיתה מהמובייל. אך מהן הטעויות הכי קריטיות שאתם מוכרחים להימנע מהן?

אל תעמיסו על דף הנחיתה שלכם

קחו בחשבון כי כאשר אתם מקימים דף נחיתה למובייל ככל הנראה תרצו להכניס אליו כמות גדולה של מידע. אך עליכם להימנע ממצב שבו דף נחיתה יהיה עמוס מידיי, כי במצב כזה אתם עלולים לאבד לא מעט גולשים. לכן תשתדלו שהדף יהיה כמה שיותר אפקטיבי אך בו בזמן כמה שיותר ידידותי עבור המשתמש.

אל תתפשרו על העיצוב של דף הנחיתה

אומנם בעת ההקמה וכמובן בניית דף נחיתה למובייל, השאיפה היא לגרום לכך שהגולשים יבצעו אינטראקציה אתכם. אך בו בזמן עליכם לזכור כי הרושם הראשוני הוא חשוב, ואם לקוח לא ייכנס לדף נחיתה מזמין הוא ככל הנראה יעזוב אותו. לכן כאשר אתם מקימים דפי נחיתה עבור המובייל, תיזכרו לשים לב לעיצוב שלו בכדי שהרושם הראשוני של הלקוח יהיה מעולה. 

אל תוותרו על המהירות של דפי הנחיתה

כאשר גולש נכנס אל תוך דף נחיתה למובייל הוא מצפה שיהיו כמה שפחות דברים שיעכבו אותו. לכן כאשר אתם מקימים דפי נחיתה, עליכם לזכור כי המהירות שבה הדף נטען היא משמעותית. אם דף הנחיתה לא יטען במהירות, אתם תמצאו את עצמכם במצב שבו הגולשים יעזבו את הדף עוד לפני שהם בכלל נכנסו אליו – ועוד לפני שהם יצרו אינטראקציה. 

אל תבקשו יותר מידיי פרטים מהגולש

יש לא מעט סוגים של דפי נחיתה, אך בעת הקמת דף נחיתה עבור המובייל עליכם לנסות להקל על הגולשים עד כמה שאפשר. לכן אל תבקשו מהמשתמשים להשאיר יותר מידיי פרטים באתר, כי במקרה כזה הגולש עלול לקחת צעד אחד לאחור. תבקשו מהגולשים להשאיר אך ורק את הפרטים שחשובים לכם, פרטים שיסייעו לכם ליצור איתו אינטראקציה לאחר מכן.

אל תבנו דף נחיתה למובייל ללא איש מקצוע

זה נכון כי דפי נחיתה נראים על פניו כדבר פשוט, ואפילו ישנם אתרים שמציעים לכם לבנות באמצעותם דפי נחיתה בקלות. אך תיזכרו כי מדובר על דף שאמור לשנות את הפעילות העסקית כולה, ודף נחיתה טוב יגרום לעסק שלכם לזנק כלפי מעלה. לכן כאשר אתם בונים דף נחיתה כזה או אחר, מוטב כי העבודה תתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה – איש מקצוע שמומחה בהקמת דפי נחיתה מסוגים שונים.

הסיבה הראשית שבגינה מומלץ לבנות דף נחיתה עם דגש על המובייל היא כי רוב הגולשים נכנסים לדפים הללו דרך הסמאטרפון. כך שאם לא תבנו דפי נחיתה שמותאמים למובייל, אתם עשויים לפספס לא מעט גולשים שהיו יכולים להיות גם לקוחות.

דפי נחיתה הם חשובים מאוד, אך לא כל עסק חייב להקים דף נחיתה. באמצעות דפי הנחיתה ניתן להעביר מסר מאוד ספציפי, כך שאם יש מסר מסוים שתרצו להעביר – תוכלו לעשות זאת בעזרת דפי נחיתה שהם הרבה יותר ממוקדי מטרה.

אין שום קשר בין דפי הנחיתה לבין האתר של העסק שלכם, ומבחינתכם אין שום סיבה לוותר על אף אחת מהפלטפורמות הללו. כך שאם יש לכם אתר אינטרנט, תוכלו להפעיל אותו ביחד עם דף הנחיתה. כך תוכלו להפיק את מירב התועלת גם מהאתר וגם מדף הנחיתה.

הדרך היעילה ביותר שבאמצעותה תוכלו לבחור מקים דפי נחיתה היא על פי תיק העבודות שלו. בתיק העבודות תוכלו למצוא לא מעט דפי נחיתה כאלה או אחרים, ועל פי איכות העבודה תוכלו לראות עד כמה אותו מקים דפי נחיתה יוכל לסייע לכם עם הקמת דף הנחיתה שלכם.

שתפו את המאמר