הקמת דף נחיתה – על אילו דברים אסור לכם לוותר?

הקמת דף נחיתה

כאשר אנו מדברים על הקמת דף נחיתה, יש לא מעט דברים שעשויים לעלות לכם לראש. תזכרו תמיד כי המהות של דף נחיתה היא מהות ברורה, ואתם צריכים לעשות כל מה שנדרש כדי להשיג ממנו תועלת. אם לא תצליחו להביא מדף נחיתה פניות או לידים, הוא ככל הנראה לא יעיל במיוחד. עליכם להבין בדיוק אילו פרמטרים הם החשובים ביותר כדי להשיג את הפרמטרים הללו.

דף נחיתה צריך להיות מכוון למטרה

יש רק מטרה אחת שאמורה להיות לכם בראש, ולכן תכוונו ישר אליה. כל דף נחיתה שלא מכוון ישר למטרה הזאת, ככל הנראה לא יביא את התועלת הרצויה. חבל שתבזבזו זמן בתחזוקת דף נחיתה שככל הנראה לא הולך לעמוד בציפיות שלכם. הקמת דף נחיתה מחייבת אתכם לבחון כי אתם לא גולשים לצדדים.

הקמת דף נחיתה עם עיצוב מעניין

קחו בחשבון כי דף הנחיתה הוא רק דף אחד, בשונה מאתר אינטרנט שיש לו כמה עמודים. לכן העיצוב של דף הנחיתה חייב להיות ברמה גבוהה, כדי שהדף יתפוס את העין של הגולש. אם לא יהיה לדף הנחיתה עיצוב מיוחד, אתם עלולים לפספס את התועלת שלו. אל תנסו לקחת את המושכות לידיים שלכם, מוטב כי תעבדו עם מעצב מוסמך שיהיה אחראי על העיצוב וכמובן יבצע את התאמות העיצוב גם על דף נחיתה לסלולר.

תיצרו טופס יצירת קשר נוח וידידותי

לאחר הקמת דף נחיתה יהיה עליכם להשיג לידים או פניות של גולשים אשר מתעניינים בשירותים או במוצרים. את הפרטים הגולשים צריכים למסור דרך טופס יצירת קשר שחייב לתפוס את העין. אך בו בזמן עליכם לוודא כי הטופס שאתם יוצרים הוא כזה שיהיה נוח לכל גולש. ברגע שהטופס לא יהיה נוח, הגולשים לא ירצו להשאיר בו מידע.

הכניסו לדף נחיתה תמונות או סרטונים

תמיד תזכרו כי דפי נחיתה הם מאוד קצרים, אך עדיין תרצו להעביר דרכם מסרים מאוד ברורים. לא אמור להיות לכם אינטרס למלא את הדף בתוכן, כי זה עלול לאבד את הייחודיות שלו. לכן במקום תוכן תוכלו להוסיף לדף תמונות או סרטונים שיעשו את העבודה. לרוב תמונה או סרטון עובדים טוב יותר מאשר טקסט כתוב.

תדאגו שדף הנחיתה מגיב מהר

בעת הקמת דף נחיתה יהיה עליכם לבחון כל מיני נקודות קטנות שאולי נראות לכם ברורות מאליו. אך המהירות של דף הנחיתה היא קריטית, והיא יכולה לעשות את ההבדל בין הצלחה לבין כישלון. עליכם לוודא כי הדף עצמו מגיב במהירות ולא לוקח לו זמן רב לעלות. לעיתים בגלל טעויות קטנות בהקמת הדף הוא עולה באיטיות, ובגלל שהוא עולה באיטיות תאבדו לא מעט גולשים.

הקמה של דף נחיתה זה לא תהליך ארוך או מייגע, אך מדובר על תהליך מאוד חשוב. תהליך ההקמה דומה מאוד לתהליך הקמה של אתר או כל דף אחר באינטרנט. מוטב כי תבצעו אותו ביחד עם חברה אשר מתמחה בתכנון ובהקמה של דפי נחיתה מכל הסוגים.

לאחר הקמת דף נחיתה יהיה עליכם לנסות להביא אליו גולשים חדשים כל הזמן. קידום אורגני של דף נחיתה הוא אפשרי, אך הוא קשה יותר מאשר קידום אורגני של אתר רגיל. לרוב קידום שכזה יתבצע על ידי קישורים יוצאים שאמורים לחזק את הדירוג של דף הנחיתה.

ברוב המקרים מוטב לבצע שילוב בין דף הנחיתה לבין האתר הקיים. עליכם להבין כי לכל אחד מהם יש מטרה שונה, ולכן הם יכולים להיות קיימים בעת ובעונה אחת. לרוב אם יהיה לכם אתר אינטרנט ביחד עם דף נחיתה, תוכלו גם לקבל פניות רבות יותר מגולשים.

יש כאלה שנוטים לחשוב כי הקמת דף נחיתה זה עניין של ימים. אך בפועל לרוב לוקח מספר שבועות על מנת להקים דף נחיתה שגם מביא תוצאות. חברות שמתחייבות להקים לכם דפי נחיתה תוך מספר ימים, הן כאלה שלא יעמדו בציפיות שלכם ככל הנראה.

שתפו את המאמר