בניית דף נחיתה מנצח לעסק – כך תעשו זאת כמו שצריך

בניית דף נחיתה

בניית דף נחיתה הפכה להיות בשנים האחרונות לאחת מהאפשרויות היעילות ביותר לקידום עסק מכל סוג. יש כאלה שנוטים לטעון כי דפי נחיתה הם אפילו הרבה יותר יעילים מאשר אתרי אינטרנט גדולים ומרשימים. לעיתים המינימליסטיות שלהם היא זאת שקונה את הגולשים שנכנסים לדפים הללו. כך בכל זאת בכדי שתוכלו להוציא מדף נחיתה את מירב התועלת, יהיה עליכם לדעת איך לעשות זאת בתבונה. אפילו אם תפנו לחברה מקצועית אשר מתמחה בבנייה של דפי נחיתה, עדיין יהיה עליכם להכיר את האלמנטים השונים. 

כך תוכלו להפוך את דף הנחיתה הפשוט, לכזה שבאמצעותו תוכלו להרוויח לא מעט תועלת קדימה. דף נחיתה שיוכל להגדיל את כמות המכירות ואת כמות האינטראקציה של לקוחות עם העסק שלכם. כך שאי אפשר לזלזל בחשיבות של דף מהסוג הזה, דף שיכול להביא איתו תועלת גבוה בכל קנה מידה. פתאום תוכלו לראות את העסק שלכם באור מעט שונה, באור שאולי עד כזה לא יצא לכם באמת לראות אותו מואר בו.

בדף נחיתה מציינים רק את המידע החשוב

בשונה מאתרי אינטרנט שבהם אתם צריכים להכניס כמה שיותר אינפורמציה, אצל דפי נחיתה המטרה היא הפוכה. עליכם להכניס לדף הנחיתה אך ורק מידע חשוב, מידע שאמור לשרת את הגולש באופן ישיר. זוהי הסיבה לכך שהאפשרות של בניית דף נחיתה היא שונה מהאפשרות של בניית אתרים. פתאום ההתייחסות לדף הנחיתה תהיה מאוד שונה בהשוואה להתייחס לאתר האינטרנט.

בניית דף נחיתה מבלי שיהיה צורך לגלול

אומנם זה לא תמיד מתאפשר, אך השאיפה היא לבנות דף נחיתה אחד שלא תצטרכו לגלול בו. כך תוכלו לראות את כל האינפורמציה במבט אחד, והגולשים לא יצטרכו לחפש את המידע החשוב להם. בסוף כאשר הגולש גולל את הדף למטה, הוא עשוי לאבד עניין בתוך זמן קצר. השאיפה שלכם תהיה להשאיר את הגולשים ממוקדים, ובכך תוכלו להרוויח את התועלת הכי גבוהה מהדף שבניתם.

יצירת קשר במספר דרכים שונות

גולת הכותרת של דפי נחיתה היא כמובן האפשרות ליצירת קשר עם העסק. אם גולש נכנס לדף נחיתה כזה או אחר ולא יוצר קשר עם העסק, דף הנחיתה לא עושה את העבודה כמו שצריך. זוהי הסיבה שבגינה עליכם לספק לגולשים בדף הנחיתה כמה אפשרויות שונות ליצירת קשר. כך שכל גולש יוכל לבחור את הדרך המועדפת עליו ליצור אתכם קשר, כי לכל גולש יהיו את העדפות שלו.

אל תכבידו את הדרישות על הגולש

כאשר מבצעים בניית דף נחיתה עליכם לחשוב כל העת על הנוחות של הגולש שאמור ליצור קשר עם העסק. במקרה שבו קיימת אפשרות ליצירת קשר דרך טופס ייעודי, מוטב כי יכללו בו אך ורק הפרטים החשובים ביותר. ככל שיהיו יותר שדות שאותן הגולש יצטרך למלא, כך ככל הנראה יותר גולשים פשוט לא יעשו זאת. חבל שבגלל דרישות גבוהות לא תקבלו לידים שיכולים להיות לידים מאוד רלוונטיים.

בניית דף נחיתה עם עיצוב מרשים

זה נכון שעדיף להשקיע יותר בעיצוב של אתר מאשר בעיצוב של דף נחיתה, אך מי אמר שלא צריך להשקיע בשניהם? בסופו של יום כאשר גולש נכנס לדף נחיתה, הוא יקבל רושם ראשוני על הדף רק על סמך העיצוב שלו. לכן השקיעו בעיצוב של דף הנחיתה, ותדאגו כי הוא יהיה ברמה הכי גבוהה שיש. כך תוכלו לדעת כי העיצוב יצור רושם ראשוני חיובי אצל כל גולש שנכנס לדף הנחיתה על הפעם הראשונה.

העלות של בניית דף נחיתה היא באופן טבעי תהיה זולה יותר מאשר העלות של בניית אתר שלם. מדובר על עלות של כמה מאות או אלפי שקלים, היא משתנה בהתאם לדרישות שלכם מדף הנחיתה. אך בפועל תיקחו בחשבון כי אינכם יכולים להתפשר על האיכות של דף הנחיתה, ולכן אין מקום לחסוך בכסף.

כל אחד יהיה רשאי לעשות את ההחלטות שאותן הוא רואה לנכון, אך בפועל לדפי נחיתה יש יתרונות רבים. את היתרונות הללו ניתן ליישם בכל סוג של עסק, ולהביא לא מעט תועלת שאתרי אינטרנט לא מביאים. כך שלא משנה איזה סוג של עסק יש לכם, תוכלו לבנות עבורו דף נחיתה.

כאשר בוחרים חברה המספקת שירותי בניית דף נחיתה, מוטב לבחור בחברה אשר מתמחה בתחום הספציפי הזה. לא כל חברת בניית אתרים תדע גם לבנות דפי נחיתה, כך שאתם צריכים לקחת את זה לתשומת הלב שלכם. תבחרו בחברה שיודע לבנות דפי נחיתה שהם כמה שיותר איכותיים.

ממש לא! עליכם לדאוג כי מצד אחד לעסק שלכם יהיה אתר באינטרנט שבו יהיה את כל המידע החשוב והכללי על העסק כולו. אך מצד שני עליכם לוודא כי למוצרים או לשירותים החשובים באמת נבנים גם דפי נחיתה אחרים. כך תוכלו לדעת כי העסק שלכם יהיה מפורסם בכל מיני מקומות, ולקוחות יוכלו להגיע גם מאתר האינטרנט אך בו בזמן גם מדפי הנחיתה.

שתפו את המאמר