קידום דף נחיתה - כלי השיווק ברשת

5 מתוך כל 6 לקוחות שלכם, התחילו את המסע שלהם לקניה, בגוגל. אחרים, בבינג או במנוע חיפוש אחר. למעלה מ-80% ממשתמשי הסלולר משתמשים בגוגל מהטלפון. קידום דף נחיתה ופרסום בגוגל הוא הדרך האפקטיבית ביותר לחשיפה מקסימלית ולכמות הגבוהה ביותר של לקוחות.

אנחנו מתמחים בגוגל

בכל יום, אנחנו מפעילים עבור מאות לקוחות את הפרסום שלהם בגוגל ומגדילים את המכירות שלהם.

פרסום בגוגל זאת התמחות שמבוססת על ידע וניסיון מצטבר. צוות הפרסום שלנו בגוגל אסטרטגיה ייחודית עבור כל לקוח באמצעות ניתוח שוק, בדיקה, בחירה והתאמה של מילות מפתח, ניתוח ובקרה אנליטיים, בניית מודעות אפקטיביות ובקרה מתמשכת של תקציב הפרסום להשגת תוצאות מיטביות.

אנחנו מגבים את העבודה שלנו בניסיון מצטבר של מאות לקוחות ואלפי קמפיינים שרצים באופן רציף ברשת הפרסום מבוססת חיפוש ע"י קידום דף נחיתה בשיטה מנצחת.

עיצוב דף נחיתה
קידום דף נחיתה

מומחי הגוגל שלנו

פרסום בערוצים שונים

בואו ללמוד כיצד ניתן לרתום את הרשת החברתית הגדולה בעולם לשיפור המכירות שלכם.

פייסבוק

טוייטר

לינקדין

גוגל אדס

יוטיוב

יתרונות בולטים

בחירה נכונה של ערוץ הפרסום

לינקדאין

למעלה מ-700 אלף ישראלים נמצאים בלינקדאין באופן פעיל. מדובר באתר שהוא מקום מפגש של אנשי מקצוע, מנהלים ומובילי דעה בתחום העסקי והתעשייתי. לינקדאין הוא המקום האידיאלי ברשת, כדי להגיע למקבלי החלטות רלוונטיים, ברמות גבוהות של דיוק ופילוח. האתר שהתחיל כרשת קשר בין מקצוענים, הוא כיום רשת חברתית ייעודית ואפקטיבית. פרסום ושיווק בלינקדאין מציעים נגישות ללידים איכותיים ויכולת בניית מותג בקרב מקבלי החלטות רלוונטיים.

צוות הלינקדאין שלנו

שיווק באמצעות קידום אורגני

רובם המוחלט גולשי אינטרנט, מתחילים את המסע שלהם אל עבר המוצר שלך באמצעות מנוע חיפוש. כדי לככב בדף הראשון של תוצאות החיפוש, צריך להשקיע מאמץ – באופטימיזציה, תוכן, קישורים, ניתוח ובחירת מילות מפתח וניהול מוקפד של התהליך. קידום אורגני, מביא את העסק שלך למקומות הראשונים בדף החיפוש וכך, מגדיל באופן משמעותי את כמות המבקרים שלך – באתר ובדפי הנחיתה של העסק.

קידום אורגני הוא ריצה למרחקים ארוכים, ומצריכה מיומנות וניהול שוטף. צוות הקידום האורגני של ג'נסיס מתמחה בניתוח, בניה וניהול של קידום אורגני. באמצעות מערכת הבקרה של ג'נסיס, אתה כלקוח, רואה את כל התוצאות ומקבל שליטה מיידית על האפקטיביות, ומסוגל לקבל החלטות לגבי גובה ההוצאה הדיגיטלית שלך.

לקידום אורגני, יתרונות רבים

"קידום אורגני הוא ריצה למרחקים ארוכים, ומצריכה מיומנות וניהול שוטף. צוות הקידום האורגני של ג'נסיס מתמחה בניתוח, בניה וניהול של קידום אורגני. באמצעות מערכת הבקרה של ג'נסיס, אתה כלקוח, רואה את כל התוצאות ומקבל שליטה מיידית על האפקטיביות, ומסוגל לקבל החלטות לגבי גובה ההוצאה הדיגיטלית שלך."

שיווק ביוטיוב

תמונה, שווה אלף מילים. סרטון וידאו ביוטוב שווה אלפי צפיות, ואלפי מבקרים. נתוני השיווק הדיגיטלי לא טועים – יש מגמה דרמטית של העדפת הגולשים לכיוון וידאו ואנימציה ברשת. יוטוב, שולט בכיפה ומייצר על בסיס יומי תכנים שאותם משתפים הגולשים, במדיה החברתית וערוצים אחרים.

ככלי שיווקי, יוטיוב משלב את כל יתרונות השיווק הדיגיטלי, חיזוק מותג ופרסום, עם מדיה עשירה שמייצרת עבורך יותר ערך – יותר גולשים, יותר מבקרים, יותר מודעות, יותר לקוחות קונים. צוות המדיה של ג'נסיס משלב עבורך את השילוב של עיצוב והפקת תכנים ביוטיוב וניסיון שיווקי ופרסומי באינטרנט – כדי לייצר עבורך ערוץ שיווקי נוסף שיהווה מכפיל כוח לתקציב הפרסום שלך ברשת.

לשיווק ביוטיוב, יתרונות רבים

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות ​